O NÁS

Naďa Mocná

doktorka veterinárnej medicíny

Alma mater je Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, kde v roku 2008 svoje štúdiá ukončila a promovala v obore veterinárne lekárstvo.

Ďalším pôsobiskom bola veterinárna klinika v ČR (Praha 5), v roku 2011 nastúpila na jednu z najznámejších kliník - do Trnavy. Svoje pôsobenie tam ukončila na jeseň 2013, kedy začali prípravy na otvorenie vlastnej veterinárnej praxe. Veterinárnu ambulanciu ZEBRA v Bratislave na Dlhých dieloch prevádzkuje od januára 2014.

Počas celej doterajšej veterinárnej praxe sa vrámci celoživotného vzdelávania pravidelne zúčastňuje na tuzemských a zahraničných odborných seminároch a akciách pre praktických veterinárnych lekárov.

IMG_9856

Monika Krajčovičová

doktorka veterinárnej medicíny

Absolventka Veterinární a farmaceutické univerzity v Brne, kde svoje štúdium ukončila v roku 2013. Jej zameraním je všeobecná medicína psov a mačiek a medicína vtákov, plazov a drobných cicavcov.

Po ukončení  univerzity pôsobila na veterinárnej ambulancii Exovet v Brne zameranej na exotické zvieratá, ale aj psy a mačky. Medicína papagájov a dravých vtákov je jej veľkou záľubou.

Počas štúdia absolvovala prax na klinike aviárnej medicíny u MVDr. Viktora Tukača. Následne stáž na prestížnej klinike vo Veľkej Británii a kurz zameraný na patológiu a laboratórnu diagnostiku v Holandsku. Ovláda plynule anglický jazyk a základy nemeckého jazyka.

stiahnuť (3)
O nás

Veterinárna ambulancia,
strihanie psíkov.

Adresa

Kresánkova 3
84105 Bratislava
Slovakia

Kontakt
veterina@zebravet.sk
Tel : 0944 725 939
Spoj sa s nami